jacuzzi

Czy warto zainwestować w jaccuzi? Postaw na domowe Spa

Dziś, jak nigdy dotąd potrzebujemy odprężenia. Z każdym rokiem wydaje się, że czas szybciej ucieka, pracy coraz więcej a wiadomości tylko gorsze od poprzednich. Wiele osób regularnie korzysta z usług Spa. Niestety nie każdego Nanie stać. Wstęp do Spa kosztuje od 300 zł wzwyż w zależności od ilości zabiegów, a także godzin. Czy warto zainwestować w domowe Spa? Jaccuzi lub wanna z hydromasażem brzmią kusząco…

Jaccuzi – czy warto mieć swoje?

Marzysz o tym, żeby ktoś Cię porządnie wymasował? Twoje plecy mają dość? A może chciałbyś masażu całego ciała? Takie odczucia ma większość ludzi, szczególnie tych pracujących fizycznie. Jak powiedzieliśmy we wstępie nie każdego stać na wyjazdy do profesjonalnego Spa. Jednak jest także inna możliwość. Każdy może mieć Spa u siebie. Są specjalne firmy produkujące jaccuzi, wanny z hydromasażem i tym podobne. Czy warto w takie coś zainwestować? Jak najbardziej! Koszt takiej jaccuzi to około 30 tysięcy złotych. Fakt, nie jest to mało, jednak mówimy o jednorazowym wydatku, a domowe Spa będzie nam służyć całymi latami i to kiedy tylko będziemy mieć ochotę! Wyobraź sobie to uczucie gdy wracasz zmęczony z pracy, zajmujesz się obowiązkami domowymi i gdy zbliża się wieczór wchodzić do wanny, włączasz opcję masażera, pijesz lampkę wina i w pełni się relaksujesz a twoje ciało jest wymasowane jak nigdy. Ale, takie wanny mogą mieć jeszcze bardziej wyjątkowy klimat. Co to znaczy?

wanna z hydromasażem

Wanna z hydromasażem  

Masz duże, ładne podwórko? Taką wannę z hydromasażem możesz sobie postawić na dworze. Firmy montujące takie wanny zawsze mają w ofercie także zabudowy. Szklane, drewniane i tym podobne. Ależ klimat! Zima, pada śnieg, temperatura na minusie, a Ty w przeszklonym pomieszczeniu rozkoszujesz się gorącą kąpielą i masażem. Kto o tym nie marzy? A co powiesz na saunę? To również bardzo kusząca opcja. Sauna nie tylko jest przyjemna ale także pożyteczna. Gdy odpowiednio z niej korzystasz możesz się zahartować na cały rok. Można powiedzieć, że to przyjemniejsza wersja morsowania. Wchodzisz do sauny, grzejesz się, po czym wychodzisz na dwór i bierzesz lodowaty prysznic. Gdy robi się naprawdę zimno wracasz do sauny i powtarzasz proces. Takie działanie gwarantuje mocną odporność. Jeśli jesteś zapracowanym, zmęczonym człowiekiem marzącym o Spa, kup wannę z hydromasażem. Nie pożałujesz.